Morek Grupi ettevõtete privaatsuspoliitika

 

Morek Grupi ettevõtted (edaspidi: Morek) peavad oluliseks oma klientide privaatsust. Antud privaatsuspoliitika kirjeldab Moreki poolseid andmete kogumise ja kasutamise aluseid. Nimetatud andmete kasutamine on vajalik Moreki uudiskirjade, ürituse kutsete saatmiseks ja läbi muude kommunikatsioonivahendite töötamiseks.

 

Millist info Morek kogub Teie kohta?

Infot, mis on kirjas otseselt visiitkaardil ja Morekile saadetud e-kirja all, nt nimi, perenimi, tel nr, e-posti aadress ning ettevõtte aadress ja nimi. Kõik andmed on seotud ettevõttega, mida esindate.

 

Isikliku info kasutamise eesmärk:

  • tellimuste täitmine;
  • Moreki üritustele kutsete saatmine;
  • info uudiste ja kampaaniate kohta;
  • toodete ja teenustega seotud uuringute arvamuste kogumine.

Teie isiklikule infole on limiteeritud ligipääs ja seda võivad näha vaid Moreki töötajad ja Moreki ärisüsteemide administraatorid. Konfidentsiaalsuse tagamiseks on meil Teie andmetele ligipääsu omavate osapooltega sõlmitud vastavasisulised lepingud. Kinnitame, et Teie isiklikku informatsiooni võidakse kolmandatele osapooltele väljastada vaid seaduses ettenähtud tingimustel või Teie nõudel ja Teiega kokkuleppel.

 

Morek hoiab Teiega seotud ülalkirjeldatud isiklikku infot vaid ajavahemikul, mil esindate ettevõtet, mida esindasite hetkel kui infot kogusime. Peale seda kui Morek on saanud info nimetatud ettevõtte ja Teie vahelisest tööandja-töötaja suhte löpetamisest eemaldatakse Teiega seotud informatsioon meie andmebaasidest.

 

Küsimuste korral palun kontakteeruge allolevatel kontaktidel:

Morek Grupp

Lelle 24, Tallinn

11318, Eesti

+372 6041 423

morek@morek.ee